Пераможцы конкурсу прафесійнага майстэрства "Лепшы па прафесіі" па выніках працы за 2020 год"

Конкурс прафесійнага майстэрства "Лепшы па прафесіі" ў Рэспубліканскім унітарным прадпрыемстве "Белмытсэрвіс" выяўляе лепшых работнікаў, якія паказалі найвышэйшы ўзровень прафесіяналізму, удасканаленне арганізацыі працы АІ павышэнне статусу і прэстыжу прафесій.

РУП "Белмытсэрвіс" дало ўдзельнікам конкурсу магчымасць прайсці высакакласнае навучанне, самарэалізавацца, а таксама забяспечыла сацыяльную падтрымку і абароненасць работнікаў на вельмі высокім узроўні.

Конкурс праводзіцца з 2015 года і накіраваны не толькі на стымуляванне работнікаў да дасягнення высокіх паказчыкаў у прафесійнай дзейнасці і павышэнню прэстыжу прафесій работнікаў прадпрыемства, але ён таксама з'яўляецца ўвасабленнем пачуцця сапраўднага патрыятызму, заснаванага на любові да сваёй Радзімы.

Лукашэвіч Ганна Алегаўна
Галоўны спецыяліст па працы з персаналам аддзела па працы з персаналам упраўлення развіцця персаналу прадпрыемства


Намінацыя "Лепшы спецыяліст у сферы кіравання персаналам"
СКУРАНОВІЧ Анастасія Аляксандраўна
Вядучы эканаміст эканамічнага кіравання Прадпрыемствы


Намінацыя "Лепшы спецыяліст у сферы эканомікі"
БОГУШ Сяргей Міхайлавіч
Кантралёр на кантрольна-прапускным пункце аддзела бяспекі Магілёўскага філіяла


Намінацыя "Лепшы работнік у сферы забеспячэння бяспекі"
Лукашэвіч Алег Сяргеевіч
Кіроўца аўтамабіля 6-га разраду адміністрацыйна-гаспадарчага бюро аддзела эксплуатацыі і матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння Брэсцкага філіяла


Намінацыя «Лепшы кіроўца легкавога аўтамабіля»
ВАЎЧКЕВІЧ Ірына Генрыхаўна
Старшы кладаўшчык склада часовага захоўвання, мытнага склада і склада агульнага карыстання транспартна-лагістычнага цэнтра «Мінск-Белмытсэрвіс-2» Мінскага філіяла


Намінацыя "Лепшы кладаўшчык"
Жукоўская Святлана Міхайлаўна
Вядучы спецыяліст па мытным дэклараванні аддзела мытнага дэкларавання транспартна-лагістычнага цэнтра "Каменны Лог-Белмытсэрвіс" Гродзенскага філіяла


Намінацыя «Лепшы спецыяліст па мытнаму дэклараванню ВПМА»
КРАСНІЦКАЯ Іна Аляксандраўна
Спецыяліста па мытным дэклараванні 2-й катэгорыі аддзела мытнага дэкларавання "Бераставіца-2" Гродзенскага філіяла


Намінацыя "Лепшы спецыяліст па мытным дэклараванні РПТО"
Літвінчук Аляксандр Віктаравіч
Інжынер-праграміст кіравання інфармацыйных тэхналогій Прадпрыемства


Намінацыя "Лепшы спецыяліст у IT-сферы"
Макарэвіч Вераніка Уладзіміраўна
Вядучы лагістык аддзела лагістыкі Віцебскага філіяла


Намінацыя "Лепшы спецыяліст у лагістычнай дзейнасці"
РЫСЬ Алена Мікалаеўна
Спецыяліст па працы з кліентамі складскога комплексу транспартна-лагістычнага цэнтра «Брэст-Белмытсэрвіс-2» Брэсцкага філіяла


Намінацыя «Лепшы спецыяліст па працы з кліентамі (група СВХ, мс, суправаджаецца) "
ЦЫБУЛЯ Іна Сяргееўна
Вядучы бухгалтар бухгалтэрыі Мінскага філіяла


Намінацыя "Лепшы спецыяліст па вядзенні бухгалтарскага ўліку"
ЯНЧ Аляксандр Віктаравіч
Кіроўца пагрузчыка склада часовага захоўвання, мытнага склада і склада агульнага карыстання транспартна-лагістычнага цэнтра «Каменны Лог-Белмытсэрвіс» Гродзенскага філіяла


Намінацыя "Лепшы работнік складскога гаспадаркі"